політика, діяльність, сфера, культура, соціальність, творчість, екологія, освітність, научність, політична, освітня, наука, народний світ, народный мир
Вітаю Вас, Гость | E-mail для зв'язку: pmfolkworld@ukr.net

ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ - сукупність дій на різних рівнях господарювання, в результаті яких люди задовольняють свої потреби за допомогою виробництва та обміну матеріальними благами і послугами. Визначення даного терміну тісно пов'язане з визначенням самої економіки. Діяльність стає економічної тоді, коли вона ставить за мету або має наслідком виробництво і обмін товарами або послугами, визнаними в якості і корисних або рідкісних. Економічна діяльність має певну сферу докладання сил: сільськогосподарську, промислову, кустарну, діяльність в області імпорту, експорту, діяльність осіб вільних професій і т.д. Термін вживається також в загальному сенсі. Він служить в цьому випадку для характеристики, обсягу всієї економічного життя протягом деякого періоду часу і всередині певної територіальної спільності; Тут діяльність вимірюється за допомогою таких узагальнюючих показників, як валовий національний продукт, валовий внутрішній продукт.

Copyright MyCorp © 2014-2022 Всі права захищені.Сайт-візитка: проект www.pafolkworlds.pp.ua Збір, зберігання, копіювання інформації з сайту без дозволу, заборонено законом. Тексти сторінок та інформацію про організацію, засланням на інші сайти, дозволяється з обов'язковим дозволом від адміна.