політика, діяльність, сфера, культура, соціальність, творчість, екологія, освітність, научність, політична, освітня, наука, народний світ, народный мир
Вітаю Вас, Гость | E-mail для зв'язку: pmfolkworld@ukr.net

Наука

 

Наука - це сфера людської діяльності, спрямована на створення, виробництво об'єктивних знань про саму людину та довколишньому світі (природа, Всесвіт в цілому)

Наука - складне, багатостороннє і динамічне явище. Наука створювалася і розвивалася не одним поколінням людей, що відрізняються яскравою індивідуальністю і обставинами їх життя. Дослідники, які вивчають науку, розглядають її з різних сторін: як форму суспільної свідомості, особливу діяльність людини, підсистему культури, цивілізації, систему знань, фактор суспільного прогресу і т. і. Вивчення науки з різних сторін дозволяє зрозуміти специфіку цього явища суспільного життя людини.

Якщо науку розглядати як певний вид діяльності, то слід вказати наступні важливі елементи цієї діяльності: мета, завдання, методи і результати діяльності.

Copyright MyCorp © 2014-2022 Всі права захищені.Сайт-візитка: проект www.pafolkworlds.pp.ua Збір, зберігання, копіювання інформації з сайту без дозволу, заборонено законом. Тексти сторінок та інформацію про організацію, засланням на інші сайти, дозволяється з обов'язковим дозволом від адміна.